Szerepfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjátékok!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
bg-chan
Admin
bg-chan


Hozzászólások száma : 672
Join date : 2010. Oct. 05.
Tartózkodási hely : Pokol

Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  Empty
TémanyitásTárgy: Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól    Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  I_icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 6:17 am

Itt az én történetem első 2 része:

Nina története

1.fejezett: Megvédem az életem árán is!
Tél volt.
-Eltünt!-kiáltottam Ayveen.-Ters nyomtalanul eltünt!
-Ayveen Ters meglesz,itt kell lenie valahol a közelben.-nyugtatgatta Souk párját.
-Én megnézem az erdőben.-válaszoltam segítőkészen.(Nina)
Ahogy az erdőben sétáltam egy apró farkas hangját hallottam meg.
-Ters!-Elkezdtem rohanni a hang felé.Baljós érzetem volt.Megláttam Terset.Az arcán látszott hogy meg volt iedve.Nem tudtam miért ezért oda néztem ahova Ters is.Megláttam Emptyt a téli álmot nem alvó medvét.Összerezzentem.
-Hogy találta meg?-gondoltam magamban hiszen Empty vagy 50 km-re lakik innen.
Empty támadni készült,de gyorsabb volta és mielött még a kis farkasba karmolt én nekiugrottam és ellöktem onnan.
Majd Ters elé álltam.
-Jól vagy Ters?-néztem rá agódva.De úgy látszott csak nagyon megrémült.Más sérülése nem volt.
-J j j jól vavavagyok.-reszketett a félelemtől.
Empty megint támadt.Gyorsan megragadtam a kölyköt és arréb ugrottam.Nem sokon múlt hogy eltaláljon.Szaladni kezdtem amien gyorsan csak tudtam.Egy nagy sziklánál megálltam pihenni,letettem Terset a sziklára.Majd vonyítani kezdtem a többieknek hogy megvan Ters de bajban vagyunk.
Empty gyorsabb volt mint reméltem és hamar beért minket.Mikor megláttam felkaptam Terset és újból rohanni kezdtem.Elértem a befagyott folyót.
-Tünj el jég!-suttogtam.A jég hirtelen megolvatt és víz lett belőle.Elkezdtem futni a vízen.Empty azt hitte ő is képes erre.De erre csak én vagyok képes.Empty süllyedni kezdett.Inkább úszott tovább.Hirtelen megláttam a többi farkast.
-Nina!-Ordította Souk.Elvonta a figyelmemet és nem így nem vettem észre hogy Empty már csak 5 méterre van.De időben észrevettem és elugrottam.A szárazföldre érkeztem.Empty úszott minden erejéből.Befutottam az erdőbe.

2.fejezet: A jég

Rohantam az erdőben Tersel a számban.Empty utánam futott.Hirtelen egy barlang tátongott elöttem.Tanácstalan voltam:
-Ha bemegyek végünk mind a kettőnknek.-néztem jobbra balra hátha látok valami kiutat a zsákutcából.Gyorsan felugrottam a barlang szájának tetejére.Empty dühösen jött utánam.Már láttam a távolból ahogy fut és egyre csak közelít.Utána megláttam a falka többi tagját Soukal és Ayaveenel az élen.
-Most mit tegyek?A többiek félnek Empty közelébe jönni!-tanácstalanul néztem.
Empty beért.felágaskodott és úgy próbált nekem rontani.A falkám már ideért.
-Kapd el Souk!-eldobtam Terset Empty fölött Souk meg sikeresen elkapta.
-Ha nekem meg kell halnom magamal viszlek!-mondtam halkan.
Empty rohant felém.Felágaskodott és rám akarta vetni éles karmait.
Szemem elkezdett jégkéken világítani.Leheltem.
Empty tovább közeledett felém,de hirtelen megfagyott.
A szőrőm vége elkezdett megfagyni.
-Nina...-nézett rám Souk.
2 könycsepp gördült le a szemeimtől.
Majd már csak a sötétségett láttam.Megfagytam.


3.fejezet: Az unalmas napok csak most kezdődnek!

Miután Nina megfagyott sok dolog történt.
Valahogy más volt minden nélküle.A legrosszabb pedig az volt hogy sose volt tél.
Souk és a falka abba a barlangba költözött amelyik tetején Nina jégszobra állt.
A medvék visszavonultak,mivel Emptyt a legerősebb medvét egy farkas legyőzte.
Féltek nehogy velük is ez történyen.
Valamiért az egész falka levert volt.Senki se tudta a másikat vidítani.Mindenki úgy
érezte mindha eltünt volna valami a szívéből.Pedig Nina senkivel se barátkozott
őt csak úgy ismerték Csendesfarkas.Egyedül Ters ment mindig oda hozzá játszani,
ő kedvelte.De Nina félt lehet a kisfarkas vele játszik könnyen bajba kerül.De ezt sose
volt alkalma elmondani neki.
De most Ters se volt vidám.Bánkódott hogy elvesztette legjobb barátját.Az ugri bugri
kisfarkasból egy szomorkodó,magát vonszoló kisfarkas lett.
-Talán egyszer visszajön hozzánk.-mondta Ters.
-Ne butáskodj fiam!-szólta le Souk fiát.-Nézd meg!Nina megfagyott,ami azt jelenti nem
jön vissza!-nézett fiára komoly arcal,de legbelül ő is reménykedett abban amit fia mondott.
A világ mely sötét volt nyugott érzéseket táplált belém.Nem tudom miért,de nem nagyon foglalkoztatott ez.
A nyugott érzés nagyon jó érzés volt.Talán ha....


Komikat léccy!Az új fejezeteket majd ide szerkeztem be.


Itt az új rész:
A sötétség fogságában

Sosem gondoltam volna hogy a halál is jó dolog.De ezt a tényt már nem mondhatom el soha.Igazából nem is olyan volt mint aminek hallottam.Csendes sötétségben a farkas is elvan.Főleg ha nem kell ennie,innia,pisilnie.De hiszen ez a rossz!Nem élheted át ezeknek a pillanatát.Nem keveredhetsz kalandokba!Itt hol az izgalom?A társaság?
Csak most jöttem rá hogy tényleg borzasztó ez a hely....de innen már nincs visszaút.Megpróbálok valamit.Vonyítottam.De senki se hallotta.Könnyek gyűltek a szememben.Majd azok az arcomon végigfolytak és a semmibe estek.Már nem tudtam mit csináljak.De ekkor megláttam egy fényes pontot.Közelebb mentem a fényes ponthoz.Pont akkora volt mint én!
Sokáig néztem a fényes kört.Egyszer csak megjelent mellette egy farkas.A farkas anyámra hasonlított.
-Biztos be akarsz menni?-mondta lágy,isteni hangon anyám.
-Hova vezet ez?-kérdeztem.
-A valóságba.-mondta.
-Melyik valóságba?-kérdeztem.
-Abba amelyikből te jöttél.-válaszolta majd szép kecses fejét a kör felé emelte.
-De pontosan milyen alakban jutok oda?
-Szellemként.
-És csak szellem lehetek utána?
-Nem.
-Akkor mi lehetek még utána?
-Jégkirálynő.
-Az hogyan?
-Meg kell találnod a jégbe fagyott testedet.
-És miután megtaláltam mit kell csinálnom?
-Vissza kell bele költöznöd.
-Ennyi?
-Igen.
-Akkor indulok is!
-Várj!
-Mi az?
-Veszélyes most menni!
-Miért?

Souk morogva állt a medvekirály előtt.
-Mit akarsz a területemen?-morogta Souk.
-Megöltétek az apámat!Most megölök én is valakit innen!
-Az apád betévedt a mi területünkre!És Nina a saját életével fizetett amiért legyőzte.
-Ne hazudj!
-Nem hazudok!Nina is vele halt!
-Úgy nézek ki mint aki ezt elhiszi?
-Én meg úgy nézek ki mint aki hazudik?
-Te!Az erő fog erről dönteni!Holnap megölünk mindenit a falkádban!-mondta dühösen a medvekirály és elment.
Souk visszament a falkához.
-Készüljetek!Holnap jön a medvekirály!Le kell győznünk őket!

Komikat léccy!


A hozzászólást bg-chan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 24, 2010 2:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://szerepforum.hungarianforum.com
Alíz
Hírdető
Alíz


Hozzászólások száma : 139
Join date : 2010. Nov. 16.
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól    Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 4:30 am

Lécci folytasd!! nagyon jó! újra éled Nina??mi lesz a kis farkassal?és a medve is életre kel??
léccci írd tovább megöl a kiváncsiság
Vissza az elejére Go down
Alíz
Hírdető
Alíz


Hozzászólások száma : 139
Join date : 2010. Nov. 16.
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól    Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 5:29 am

óó ez is tök jó
mikor folytatod? Surprised Wink rendeer santa Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól    Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bármilyen témályú alkotás a fórum tagjaitól
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szerepfórum :: Fórum :: Egyéb-
Ugrás: